Eiti į turinį

Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 20€

Susisiekite su mumis

Apie Mus

Rutuliukai - click skonio kapsulės 

Click skonio kapsulės „Rutuliukai“ yra skirtos žmonėms norintiems paįvairinti savąjį skonį, kapsulės dedamos tiesiai į filtrą.

 

Ne tik mėtų! 

Pas mus rasite ne tik mėtų skonio click kapsules. Gilus supratimas žmonių skonių pasirinkimams leido mums plačiau pažiūrėti į savo siūlomas produkcijas, dėl šios priežasties turime didelę skonių įvairovę, dėl to jūs tikrai rasite sau patinkantį aromatą. Aromatų skaičius siekia net 35 skonius.

 

Paprastas pritaikymas ir greitas poveikis

Neabejotinas „Rutuliukai“ pranašumas yra paprastas produktų naudojimas. Kiekvienoje pakuotėje yra patogi adata, leidžianti greitai ir lengvai įdėti click kapsulę į filtrą. Poveikis yra iškart - tiesiog suspauskite kapsulę pirštais ir viskas!

 

Saugi kompozicija ir natūralūs aromatai

„Rutuliukai“ yra bekompromisis produktas, kuriame puikiai derinamas gilus ingredientų skonis ir saugumas. Click Kapsulės gaminamos iš maisto pramonėje dažniausiai naudojamų medžiagų, o jų receptą papildo kruopščiai parinkti natūralūs skoniai. Kapsulėse nėra nikotino ar tabako produktų, dėl to jos visiškai saugios naudojimui.

 

Greita atgaiva kur ir kada norite!

„Rutuliukai“ yra patogiose pakuotėse, kurias galite pasiimti su savimi beveik visur. Dėl to galite naudoti mūsų produktą beveik bet kur!

Skamba gerai? Atraskite „Rutuliukai“ ir išsirinkite savo skonį!

SAUGU

Pagaminta iš laboratorijoje patikrintų ekologiškų ingredientų

TILPS Į KIŠENĘ

Nešiokitės skonius kur tik norite savo kišenėje kartu su savimi

DU BŪDAI NAUDOTI

Gali būti naudojamas ploniems, reguliariems bei heets filtrams

PAPRASTA IR GREITA

Įkvėpkite egzotiškų skonių vos per 5 sekundes